Missy Woods
| Born | July 15, 1984 |
|---|---|
| Birthplace | Dallas, Texas, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'5" (165 cm) |
| Weight | 121 lbs (55 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34D-25-36 |
| Bra/Cup size | 34D |
| Boobs | Fake/Enhanced |
| Born | July 15, 1984 |
|---|---|
| Birthplace | Dallas, Texas, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'5" (165 cm) |
| Weight | 121 lbs (55 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34D-25-36 |
| Bra/Cup size | 34D |
| Boobs | Fake/Enhanced |