Giselle Palmer
| Born | February 7, 1995 |
|---|---|
| Birthplace | Houston, Texas, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'8" (172 cm) |
| Weight | 140 lbs (64 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-29-38 |
| Bra/Cup size | 34DD |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | February 7, 1995 |
|---|---|
| Birthplace | Houston, Texas, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'8" (172 cm) |
| Weight | 140 lbs (64 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-29-38 |
| Bra/Cup size | 34DD |
| Boobs | Real/Natural |