Honey Hayes
| Born | January 17, 2001 |
|---|---|
| Birthplace | Colorado, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'1" (154 cm) |
| Weight | 105 lbs (48 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 37-24-34 |
| Bra/Cup size | 34C |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | January 17, 2001 |
|---|---|
| Birthplace | Colorado, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'1" (154 cm) |
| Weight | 105 lbs (48 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 37-24-34 |
| Bra/Cup size | 34C |
| Boobs | Real/Natural |