Holly Hanna
| Born | April 21, 1991 |
|---|---|
| Birthplace | Cali, Texas, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Hazel |
| Height | 5'0" (152 cm) |
| Weight | 104 lbs (47 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 32A-24-32 |
| Bra/Cup size | 32A |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | April 21, 1991 |
|---|---|
| Birthplace | Cali, Texas, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Hazel |
| Height | 5'0" (152 cm) |
| Weight | 104 lbs (47 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 32A-24-32 |
| Bra/Cup size | 32A |
| Boobs | Real/Natural |