Carolina Sweets
| Born | September 29, 1996 |
|---|---|
| Birthplace | Alabama, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'1" (154 cm) |
| Weight | 110 lbs (50 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 36-24-38 |
| Bra/Cup size | 34B |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | September 29, 1996 |
|---|---|
| Birthplace | Alabama, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'1" (154 cm) |
| Weight | 110 lbs (50 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 36-24-38 |
| Bra/Cup size | 34B |
| Boobs | Real/Natural |