Jessie Volt
| Born | March 29, 1990 |
|---|---|
| Birthplace | Bordeaux, Aquitaine, France |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Hazel |
| Height | 5'2" (157 cm) |
| Weight | 110 lbs (50 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-24-36 |
| Bra/Cup size | 32B |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | March 29, 1990 |
|---|---|
| Birthplace | Bordeaux, Aquitaine, France |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Hazel |
| Height | 5'2" (157 cm) |
| Weight | 110 lbs (50 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-24-36 |
| Bra/Cup size | 32B |
| Boobs | Real/Natural |