Chloe Amour
| Born | May 30, 1991 |
|---|---|
| Birthplace | San Antonio, Texas, United States |
| Ethnicity | Latin |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'3" (160 cm) |
| Weight | 118 lbs (54 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 34C-25-36 |
| Bra/Cup size | 34C |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | May 30, 1991 |
|---|---|
| Birthplace | San Antonio, Texas, United States |
| Ethnicity | Latin |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'3" (160 cm) |
| Weight | 118 lbs (54 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 34C-25-36 |
| Bra/Cup size | 34C |
| Boobs | Real/Natural |