Misty Meaner
| Born | October 31, 1993 |
|---|---|
| Birthplace | Florida, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'6" (167 cm) |
| Weight | 131 lbs (59 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 36-24-42 |
| Bra/Cup size | 36D |
| Boobs | Fake/Enhanced |
| Born | October 31, 1993 |
|---|---|
| Birthplace | Florida, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'6" (167 cm) |
| Weight | 131 lbs (59 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 36-24-42 |
| Bra/Cup size | 36D |
| Boobs | Fake/Enhanced |