Erin Everheart
| Born | May 7, 1993 |
|---|---|
| Birthplace | Portland, Oregon, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Auburn |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'9" (175 cm) |
| Weight | 129 lbs (59 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 32-26-39 |
| Bra/Cup size | 32B |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | May 7, 1993 |
|---|---|
| Birthplace | Portland, Oregon, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Auburn |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'9" (175 cm) |
| Weight | 129 lbs (59 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 32-26-39 |
| Bra/Cup size | 32B |
| Boobs | Real/Natural |