Amy Brooke
| Born | June 25, 1988 |
|---|---|
| Birthplace | Chicago, Illinois, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'4" (162 cm) |
| Weight | 110 lbs (50 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-23-35 |
| Bra/Cup size | 34C |
| Boobs | Fake/Enhanced |
| Born | June 25, 1988 |
|---|---|
| Birthplace | Chicago, Illinois, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'4" (162 cm) |
| Weight | 110 lbs (50 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-23-35 |
| Bra/Cup size | 34C |
| Boobs | Fake/Enhanced |