Lily Adams
| Born | July 7, 1996 |
|---|---|
| Birthplace | Cleveland, Mississippi, United States |
| Ethnicity | Latin |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'5" (165 cm) |
| Weight | 115 lbs (52 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-24-34 |
| Bra/Cup size | 34C |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | July 7, 1996 |
|---|---|
| Birthplace | Cleveland, Mississippi, United States |
| Ethnicity | Latin |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'5" (165 cm) |
| Weight | 115 lbs (52 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-24-34 |
| Bra/Cup size | 34C |
| Boobs | Real/Natural |