Marley Brinx
| Born | August 4, 1994 |
|---|---|
| Birthplace | Toronto, Ontario, Canada |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Black |
| Eye color | Hazel |
| Height | 5'4" (162 cm) |
| Weight | 106 lbs (48 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-23-34 |
| Bra/Cup size | 32B |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | August 4, 1994 |
|---|---|
| Birthplace | Toronto, Ontario, Canada |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Black |
| Eye color | Hazel |
| Height | 5'4" (162 cm) |
| Weight | 106 lbs (48 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-23-34 |
| Bra/Cup size | 32B |
| Boobs | Real/Natural |