Alyssa Cole
| Born | January 2, 1998 |
|---|---|
| Birthplace | Colorado, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'7" (170 cm) |
| Weight | 121 lbs (55 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 32-26-34 |
| Bra/Cup size | 32B |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | January 2, 1998 |
|---|---|
| Birthplace | Colorado, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'7" (170 cm) |
| Weight | 121 lbs (55 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 32-26-34 |
| Bra/Cup size | 32B |
| Boobs | Real/Natural |