Luna Luxe
| Born | March 4, 2002 |
|---|---|
| Birthplace | Chicago, Illinois, United States |
| Ethnicity | Asian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Brown |
| Height | 4'11" (149 cm) |
| Weight | 118 lbs (54 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 32-24-36 |
| Bra/Cup size | 32C |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | March 4, 2002 |
|---|---|
| Birthplace | Chicago, Illinois, United States |
| Ethnicity | Asian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Brown |
| Height | 4'11" (149 cm) |
| Weight | 118 lbs (54 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 32-24-36 |
| Bra/Cup size | 32C |
| Boobs | Real/Natural |