Allie Haze
| Born | May 10, 1987 |
|---|---|
| Birthplace | Montana, California, United States |
| Ethnicity | Mixed-race (primarily Caucasian) |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Brown |
| Height | 170 cm (5'7") |
| Weight | 57 kg (125 lbs) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 32-25-36 |
| Bra/cup size | 32A |
| Boobs | Real/Natural |