Ashley Adams
| Born | February 29, 1996 |
|---|---|
| Birthplace | Tampa, Florida, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'6" (167 cm) |
| Weight | 121 lbs (55 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 36-24-35 |
| Bra/Cup size | 36DD |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | February 29, 1996 |
|---|---|
| Birthplace | Tampa, Florida, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'6" (167 cm) |
| Weight | 121 lbs (55 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 36-24-35 |
| Bra/Cup size | 36DD |
| Boobs | Real/Natural |