Taylor Sands
| Born | December 18, 1992 |
|---|---|
| Birthplace | Nijmegen, Netherlands |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'4" (162 cm) |
| Weight | 114 lbs (52 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 35-23-34 |
| Bra/Cup size | 32C |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | December 18, 1992 |
|---|---|
| Birthplace | Nijmegen, Netherlands |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'4" (162 cm) |
| Weight | 114 lbs (52 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 35-23-34 |
| Bra/Cup size | 32C |
| Boobs | Real/Natural |