Rose Carter
| Born | March 16, 1999 |
|---|---|
| Birthplace | Massachusetts, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'2" (157 cm) |
| Weight | 114 lbs (52 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-24-35 |
| Bra/Cup size | 34C |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | March 16, 1999 |
|---|---|
| Birthplace | Massachusetts, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'2" (157 cm) |
| Weight | 114 lbs (52 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-24-35 |
| Bra/Cup size | 34C |
| Boobs | Real/Natural |