Khloe Kapri
| Born | June 27, 1997 |
|---|---|
| Birthplace | Las Vegas, Nevada, United States |
| Ethnicity | Latin |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'3" (160 cm) |
| Weight | 111 lbs (50 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 32-25-36 |
| Bra/Cup size | 32B |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | June 27, 1997 |
|---|---|
| Birthplace | Las Vegas, Nevada, United States |
| Ethnicity | Latin |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'3" (160 cm) |
| Weight | 111 lbs (50 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 32-25-36 |
| Bra/Cup size | 32B |
| Boobs | Real/Natural |