Vanessa Vega
| Born | April 18, 1993 |
|---|---|
| Birthplace | California, United States |
| Ethnicity | Latin |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'4" (162 cm) |
| Weight | 110 lbs (50 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 34-24-34 |
| Bra/Cup size | 34A |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | April 18, 1993 |
|---|---|
| Birthplace | California, United States |
| Ethnicity | Latin |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'4" (162 cm) |
| Weight | 110 lbs (50 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 34-24-34 |
| Bra/Cup size | 34A |
| Boobs | Real/Natural |