Eliza Ibarra
| Born | March 22, 1997 |
|---|---|
| Birthplace | Riverside, California, United States |
| Ethnicity | Latin |
| Hair color | Black |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'10" (177 cm) |
| Weight | 110 lbs (50 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 32-22-32 |
| Bra/Cup size | 32B |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | March 22, 1997 |
|---|---|
| Birthplace | Riverside, California, United States |
| Ethnicity | Latin |
| Hair color | Black |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'10" (177 cm) |
| Weight | 110 lbs (50 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 32-22-32 |
| Bra/Cup size | 32B |
| Boobs | Real/Natural |