Katrina Colt
| Born | December 16, 1988 |
|---|---|
| Birthplace | Tampa, Florida, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'9" (175 cm) |
| Weight | 130 lbs (59 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-26-36 |
| Bra/Cup size | 34A |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | December 16, 1988 |
|---|---|
| Birthplace | Tampa, Florida, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'9" (175 cm) |
| Weight | 130 lbs (59 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-26-36 |
| Bra/Cup size | 34A |
| Boobs | Real/Natural |