Jade Valentine
| Born | February 1, 1997 |
|---|---|
| Birthplace | Alabama, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Black |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'3" (160 cm) |
| Weight | 130 lbs (59 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 35B-27-40 |
| Bra/Cup size | B |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | February 1, 1997 |
|---|---|
| Birthplace | Alabama, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Black |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'3" (160 cm) |
| Weight | 130 lbs (59 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 35B-27-40 |
| Bra/Cup size | B |
| Boobs | Real/Natural |