Nicole Doshi
| Born | May 12, 1995 |
|---|---|
| Birthplace | Wuhan, Hubei, China |
| Ethnicity | Asian |
| Hair color | Black |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'2" (157 cm) |
| Weight | 120 lbs (54 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 36-24-32 |
| Bra/Cup size | 32D |
| Boobs | Real (Removed implants) |
| Born | May 12, 1995 |
|---|---|
| Birthplace | Wuhan, Hubei, China |
| Ethnicity | Asian |
| Hair color | Black |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'2" (157 cm) |
| Weight | 120 lbs (54 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 36-24-32 |
| Bra/Cup size | 32D |
| Boobs | Real (Removed implants) |