Zoey Monroe
| Born | June 11, 1992 |
|---|---|
| Birthplace | Detroit, Michigan, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'2" (157 cm) |
| Weight | 126 lbs (57 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 36-23-34 |
| Bra/Cup size | 34B |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | June 11, 1992 |
|---|---|
| Birthplace | Detroit, Michigan, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'2" (157 cm) |
| Weight | 126 lbs (57 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 36-23-34 |
| Bra/Cup size | 34B |
| Boobs | Real/Natural |