Kiera King
| Born | August 18, 1986 |
|---|---|
| Birthplace | Wisconsin, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'5" (165 cm) |
| Weight | 121 lbs (55 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 36E-23-34 |
| Bra/Cup size | 36E |
| Boobs | Fake/Enhanced |
| Born | August 18, 1986 |
|---|---|
| Birthplace | Wisconsin, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'5" (165 cm) |
| Weight | 121 lbs (55 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 36E-23-34 |
| Bra/Cup size | 36E |
| Boobs | Fake/Enhanced |