Zerella Skies
| Born | September 23, 2000 |
|---|---|
| Birthplace | San Francisco, California, United States |
| Ethnicity | Mixed-race |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'1" (154 cm) |
| Weight | 126 lbs (57 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 35-26-36 |
| Bra/Cup size | 34A |
| Boobs | Real/Natural |