Aliya Brynn
| Born | December 30, 1999 |
|---|---|
| Birthplace | Santa Monica, California, United States |
| Ethnicity | Caucasian (Norwegian and Russian descent) |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Green |
| Height | 5'4" (162 cm) |
| Weight | 125 lbs (57 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 33-24-34 |
| Bra/Cup size | 32A |
| Boobs | Real/Natural |