Rita Rush
| ChatGPT said | Born: March 12, 1985 |
|---|---|
| Birthplace | Russia |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Green |
| Height | 5'6" (167 cm) |
| Weight | 124 lbs (56 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-25-36 |
| Bra/Cup size | 34C |
| Boobs | Real/Natural |
| ChatGPT said | Born: March 12, 1985 |
|---|---|
| Birthplace | Russia |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Green |
| Height | 5'6" (167 cm) |
| Weight | 124 lbs (56 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-25-36 |
| Bra/Cup size | 34C |
| Boobs | Real/Natural |