Dollie Darko
| Born | January 9, 1979 |
|---|---|
| Birthplace | New York City, New York, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Black |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'1" (154 cm) |
| Weight | 107 lbs (49 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 37-23-34 |
| Boobs | Fake/Enhanced |
| Born | January 9, 1979 |
|---|---|
| Birthplace | New York City, New York, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Black |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'1" (154 cm) |
| Weight | 107 lbs (49 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 37-23-34 |
| Boobs | Fake/Enhanced |