Avery Jane
| Born | March 11, 1998 |
|---|---|
| Birthplace | California, United States |
| Ethnicity | Black |
| Hair color | Black |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'1" (154 cm) |
| Weight | 139 lbs (63 kg) |
| Body type | Chubby |
| Measurements | 38-29-35 |
| Bra/Cup size | 38C |
| Boobs | Fake/Enhanced |
| Born | March 11, 1998 |
|---|---|
| Birthplace | California, United States |
| Ethnicity | Black |
| Hair color | Black |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'1" (154 cm) |
| Weight | 139 lbs (63 kg) |
| Body type | Chubby |
| Measurements | 38-29-35 |
| Bra/Cup size | 38C |
| Boobs | Fake/Enhanced |