Veronica Rodriguez
| Born | August 1, 1991 |
|---|---|
| Birthplace | Maracay, Aragua, Venezuela |
| Ethnicity | Latin |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'3" (160 cm) |
| Weight | 99 lbs (45 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-24-35 |
| Bra/Cup size | 34A |
| Boobs | Fake/Enhanced |
| Born | August 1, 1991 |
|---|---|
| Birthplace | Maracay, Aragua, Venezuela |
| Ethnicity | Latin |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Brown |
| Height | 5'3" (160 cm) |
| Weight | 99 lbs (45 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-24-35 |
| Bra/Cup size | 34A |
| Boobs | Fake/Enhanced |