Penny Pax
| Born | February 18, 1989 |
|---|---|
| Birthplace | Miami, Florida, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Red |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'0" (152 cm) |
| Weight | 103 lbs (47 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 34-26-35 |
| Bra/Cup size | 34D |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | February 18, 1989 |
|---|---|
| Birthplace | Miami, Florida, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Red |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'0" (152 cm) |
| Weight | 103 lbs (47 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 34-26-35 |
| Bra/Cup size | 34D |
| Boobs | Real/Natural |