Anikka Albrite
| Born | August 7, 1988 |
|---|---|
| Birthplace | Denver, Colorado, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'6" (167 cm) |
| Weight | 125 lbs (57 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-24-37 |
| Bra/Cup size | 34B |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | August 7, 1988 |
|---|---|
| Birthplace | Denver, Colorado, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Blonde |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'6" (167 cm) |
| Weight | 125 lbs (57 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-24-37 |
| Bra/Cup size | 34B |
| Boobs | Real/Natural |