Riley Reid
| Born | July 9, 1991 |
|---|---|
| Birthplace | Miami, Florida, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'3" (160 cm) |
| Weight | 105 lbs (48 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-23-34 |
| Bra/Cup size | 32A |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | July 9, 1991 |
|---|---|
| Birthplace | Miami, Florida, United States |
| Ethnicity | Caucasian |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Blue |
| Height | 5'3" (160 cm) |
| Weight | 105 lbs (48 kg) |
| Body type | Slim |
| Measurements | 34-23-34 |
| Bra/Cup size | 32A |
| Boobs | Real/Natural |