Isabel Moon
| Born | October 30, 1999 |
|---|---|
| Birthplace | Colorado, United States |
| Ethnicity | Latin |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Brown |
| Height | 4'11" (149 cm) |
| Weight | 110 lbs (50 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 33-26-35 |
| Bra/Cup size | B |
| Boobs | Real/Natural |
| Born | October 30, 1999 |
|---|---|
| Birthplace | Colorado, United States |
| Ethnicity | Latin |
| Hair color | Brown |
| Eye color | Brown |
| Height | 4'11" (149 cm) |
| Weight | 110 lbs (50 kg) |
| Body type | Average |
| Measurements | 33-26-35 |
| Bra/Cup size | B |
| Boobs | Real/Natural |